اشتباهات دکوراسیونی در مورد روشنایی منزل
1399-03-28
دیزاین اتاق خواب دخترانه
1399-03-28
نمایش همه

وجود پنجره های زیاد و سرتاسری

وجود پنجره های زیاد و سرتاسری

وجود پنجره های زیاد و سرتاسری

 

وجود پنجره های زیاد و سرتاسری در فضای نشیمن که حوزه ای برای فعالیت های روزانه افراد محسوب می شود فضا را بسیار روشن و زیباتر نمایان کرده و در صورت داشتن چشم انداز مناسب می تواند فضا را بازتر و احساسات مثبتی از منظره و تغییر ساعت های مختلف روز و همینطور تغییرات آب و هوا در فصول مختلف در افراد ایجاد کند.

 

از مزایای طراحی پنجره های بلند در اتاق نشیمن ورود نور طبیعی کافی و ایجاد حداکثر چشم انداز در قسمت های مختلف از نشیمن و نقاط مشرف به آن محسوب می شود.

 

تجربه گذراندن زمان در نشیمنی با پنجره ای سرتاسری با تماشای منظره شهر برای مثال منظره برفی، بارش باران یا منظره غروب خورشید احساسی وصف نشدنی و بسیار آرامش بخش است

 

از مهمترین نکات در طراحی این سبک نشیمن، حفظ محرمیت و انتخاب شیشه مناسب برای دیده نشدن داخل منزل در شب و محافظت از سرما یا گرما و صداهای مختلف به معنی استفاده از عایق ها یا شیشه های دوجداره است که اگر طراحی توسط معمار به تناسب و با توجه به جهت نور ودیگر عوامل اساسی باشد قطعا فضایی دلپذیر و متعادل ایجاد خواهد کرد. در ادامه با دکوبوم با دکوراسیون نشیمن هایی بسیار زیبا با طراحی هایی منحصر به فرد و دارای پنجره های بزرگ و سرتاسری و بسیار الهام بخش همراه باشید….

دیدگاهتان را بنویسید