http://partition-ahmadi.ir/
جزیره آشپزخانه را به عنوان میز غذاخوری
1399-06-18
انواع کانتر
1399-06-18
نمایش همه

مزایا آشپزخانه جزیره‌ای

http://partition-ahmadi.ir/

مزایا آشپزخانه جزیره‌ای

مزایا آشپزخانه جزیره‌ای

 

محبوبیت آشپزخانه‎‏های جزیره‎ای باعث شده است که طراحان داخلی انواع شکل و طراحی‎های کانتر را برای شما عرضه نمایند.

 

در مورد فضاهای کوچک این سبک طراحی می‎تواند بسیار مفید واقع شود. اگر شما فضای زیادی برای جداسازی محلی برای تهیه غذا و سرو آن ندارید، می‎توانید با کمک کانتر آن‌ها را با هم ترکیب کرده و از دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین استفاده را داشته باشید.

 

یک مزیت دیگر آشپزخانه‎های جزیره‌ای تنوع و زیبایی کانترها می‎باشد که می‎تواند رنگ و روح تازه‎ای به دکور شما دهد. شما می‎توانید از انواع رنگ‎های تیره و روشن برای آن استفاده کنید و حس طراوت و زندگی را در محیط زندگی‎تان جاری سازید.

مطمئن باشید که رنگ‌های جسورانه باعث می‎‏شوند طراحی‌ شما بیشتر به چشم آید و همه متوجه تغییر دکوراسیون‎تان بشوند. همینطور شما می‎توانید با استفاده از رنگ و مواد متفاوت کانتر نسبت به کفپوش، تضاد جالبی را در فضای آشپزخانه‎تان بسازید.

 

با همه‎ی این اوصاف بیشتر طراحان داخلی معتقدند که این سبک طراحی آشپزخانه بیشتر برای فضاهایی با اندازه مناسب کاربرد دارد و در فضاهای بزرگ دست‌و پا گیر و در فضاهای کوچک ناخوشایند خواهند بود. به همین دلیل توصیه می‎کنیم که قبل از هر اقدامی با یک طراح داخلی در مورد طراحی آشپزخانه‎تان صحبت کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

 

منبع : ویکی‌پدیا

دیدگاهتان را بنویسید